1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots)
顯示第 37 至 45 項結果,共 49 項
IBM (7915J3B) – x3650 M4, Intel Xeon Processor E5-2670 v2 10C 2.5GHz 25MB Cache 1866MHz 115W, 1 x 8GB (1x8GB, 1Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 8 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 16 HDD Bays), 3 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL + 2 x8 FH/HL), 4 x GbE Network Ports, Optional Optical Drive, ServeRAID M5110e with 1GB Flash and Supercap (RAID-0/1/10/5/50), Integrated Management Module (iMM), 1 x 750W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (max: 2), 3Yrs Warranty
IBM (7915L3B) – x3650 M4, Intel Xeon Processor E5-2680 v2 10C 2.8GHz 25MB Cache 1866MHz 115W, 1 x 8GB (1x8GB, 1Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 8 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 16 HDD Bays), 3 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL + 2 x8 FH/HL), 4 x GbE Network Ports, Optional Optical Drive, ServeRAID M5110e with 1GB Flash and Supercap (RAID-0/1/10/5/50), Integrated Management Module (iMM), 1 x 900W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (max: 2), 3Yrs Warranty
IBM (7915M3B) – x3650 M4, Intel Xeon Processor E5-2690 v2 10C 3.0GHz 25MB Cache 1866MHz 130W, 1 x 8GB (1x8GB, 1Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 8 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 16 HDD Bays), 3 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL + 2 x8 FH/HL), 4 x GbE Network Ports, Optional Optical Drive, ServeRAID M5110e (RAID-0/1), Integrated Management Module (iMM), 1 x 900W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (max: 2), 3Yrs Warranty