1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots)
顯示第 1 至 9 項結果,共 49 項
IBM (5460G3B) – x3650 M4, Intel Xeon E5-2650 v2 8C 2.6GHz 20MB 1866MHz 95W, 1 x 8GB (1x8GB, 1Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 16 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 24 HDD Bays), 3 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL + 2 x8 FH/HL), 4 x GbE Network Ports, No Optional Optical Drive Support, ServeRAID M5210e (RAID-0/1/10), Integrated Management Module (iMM), 1 x 750W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (Max 2), 3Yrs Warranty
IBM (5460H3B) – x3650 M4, Intel Xeon E5-2660 v2 10C 2.2GHz 25MB 1866MHz 95W, 1 x 8GB (1x8GB, 1Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 16 x 2.5″ SAS Hot Swap + 2 x Rear Hot Swap HDD Kit (Max 24 + 2 HDD Bays), 4 x GbE Network Ports, No Optional Optical Drive Support, ServeRAID M5210e (RAID-0/1/10) + ServeRAID H1110 (RAID-0/1/10), Integrated Management Module (iMM), 1 x 750W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (Max 2), 3Yrs Warranty
IBM (5460J3B) – x3650 M4, Intel Xeon E5-2670 v2 10C 2.5GHz 25MB 1866MHz 115W, 1 x 16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 16 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 24 HDD Bays), 4 x GbE Network Ports, No Optional Optical Drive Support, ServeRAID M5210e (RAID-0/1/10), Integrated Management Module (iMM), 1 x 750W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (Max 2), 3Yrs Warranty
IBM (5460L3B) – x3650 M4, Intel Xeon E5-2680 v2 10C 2.8GHz 25MB 1866MHz 115W, 1 x 16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 16 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 24 HDD Bays), 4 x GbE Network Ports, No Optional Optical Drive Support, ServeRAID M5210e (RAID-0/1/10), Integrated Management Module (iMM), 1 x 750W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (Max 2), 3Yrs Warranty
IBM (5460M3B) – x3650 M4, Intel Xeon E5-2690 v2 10C 3.0GHz 25MB 1866MHz 130W, 1 x 16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 16 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 24 HDD Bays), 4 x GbE Network Ports, No Optional Optical Drive Support, ServeRAID M5210e (RAID-0/1/10), Integrated Management Module (iMM), 1 x 900W High Efficiency Platinum AC Hot Swap Power Supply (Max 2), 3Yrs Warranty
IBM (7383G5B) – x3500 M4, Intel Xeon Processor E5-2650 v2 8C 2.6GHz 20MB 1866MHz 95W, 2 x 4GB (1x4GB, 2Rx8, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 8 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 32 HDD Bays), 6 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL (x4 wired) + 1 x8 FH/HL + 1 x8FH/FL + 1 x16 FH/FL + 2 x8 FH/FL (x4 wired)), 4 x GbE Network Ports, DVD-ROM, ServeRAID M5110 with 1GB Flash and Supercap (RAID-0/1/10/5/50), Integrated Management Module (iMM), 1 x 750W High Efficiency Platium AC Hot Swap Power Supply (max: 2), 3Yrs Warranty
IBM (7383G9B) – x3500 M4, Intel Xeon Processor E5-2650 v2 8C 2.6GHz 20MB 1866MHz 95W, 2 x 4GB (1x4GB, 2Rx8, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 8 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 32 HDD Bays), 6 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL (x4 wired) + 1 x8 FH/HL + 1 x8FH/FL + 1 x16 FH/FL + 2 x8 FH/FL (x4 wired)), 4 x GbE Network Ports, DVD-ROM, ServeRAID M5110 with 1GB Flash and Supercap (RAID-0/1/10/5/50), Integrated Management Module (iMM), 1 x 750W High Efficiency Platium AC Hot Swap Power Supply (max: 2), Tower to Rack Converstion Kit, 3Yrs Warranty
IBM (7383H5B) – x3500 M4, Intel Xeon Processor E5-2670 v2 10C 2.5GHz 25MB 1866MHz 115W, 2 x 4GB (1x4GB, 2Rx8, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 8 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 32 HDD Bays), 6 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL (x4 wired) + 1 x8 FH/HL + 1 x8FH/FL + 1 x16 FH/FL + 2 x8 FH/FL (x4 wired)), 4 x GbE Network Ports, DVD-ROM, ServeRAID M5110 with 1GB Flash and Supercap (RAID-0/1/10/5/50), Integrated Management Module (iMM), 1 x 900W High Efficiency Platium AC Hot Swap Power Supply (max: 2), 3Yrs Warranty
IBM (7383J5B) – x3500 M4, Intel Xeon Processor E5-2680 v2 10C 2.8GHz 25MB 1866MHz 115W, 2 x 4GB (1x4GB, 2Rx8, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM (12 DIMM slots per Processor and Max 24 x DIMM Slots), 8 x 2.5″ SAS Hot Swap (Max 32 HDD Bays), 6 x PCI-E Slots (1 x8 FH/FL (x4 wired) + 1 x8 FH/HL + 1 x8FH/FL + 1 x16 FH/FL + 2 x8 FH/FL (x4 wired)), 4 x GbE Network Ports, DVD-ROM, ServeRAID M5110 with 1GB Flash and Supercap (RAID-0/1/10/5/50), Integrated Management Module (iMM), 1 x 900W High Efficiency Platium AC Hot Swap Power Supply (max: 2), 3Yrs Warranty